Aksaray Üniversitesi
Veteriner Fakültesi
Çevrimiçi Uyum Programı Gerçekleştirildi

Aksaray Üniversitesi Veteriner Fakültesi Çevrimiçi Uyum Programı, ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin’in katılımıyla gerçekleştirildi. 
ASÜ Veteriner Fakültesi’nin birinci sınıf öğrencileri için düzenlediği ve açılış konuşmasını Rektör Prof. Dr. Yusuf Şahin’in yaptığı “Çevrimiçi Uyum Programı” Veteriner Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Mustafa Cemal Darılmaz, Dekan Yardımcılarımız ve birinci sınıf danışmanının katılımlarıyla gerçekleştirildi.
ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, selamlama konuşmasının ardından, “Sevgili genç kardeşlerim önce sağlık. Sizler zorlu bir maratonu geride bırakarak aramıza katıldınız. Sizleri tebrik ediyor ve hayırlı olmasını temenni ediyorum. Dileğim en kısa zamanda geleneksel öğrencilerle çay buluşmalarında sizlerle tekrar yüz yüze bir araya gelmektir” dedi. Sayın Rektörümüz öğrencilerden gelen soruları da yanıtsız bırakmadı.
Çevrimiçi Uyum Programı kapsamında gerçekleştirilen buluşmada Fakültemiz Dekanı Prof. Dr. Mustafa Cemal Darılmaz, Aksaray’dan ve Aksaray’ın önemli değerleri olan Aksaray Malaklısı ve Flamingolardan bahsederek sözlerine başladı. Veteriner Fakültesi tarihinden ve mevcut durumundan bahseden Prof. Dr. Darılmaz öğrencileri ilgilendiren mevzuatlardan ve öneminden bahsetti. Program öğrencilerden gelen soruların cevaplandığı soru-cevap kısmı ile tamamlandı.